Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан після звістки про вагітність від нареченого-італійця показала, як продовжує займатися спортом.
Читайте также: Мережу підкорив пес із дивацьким “рогом”
Так, спортсмена раніше розповіла, що почувається чудово і не планує відмовлятися від активного способу життя, навіть у новому статусі. Тож в Instagram Харлан показала одне зі своїх тренувань, де вона виконує присідання та розтяжку у спортзалі.
Хоча від інтенсивних тренувань довелося тимчасово відмовитися, спортсменка говорить, що продовжує виконувати базові вправи, які завжди були частиною її життя. У кадрі також помітний вагітний животик зірки та її спокійна робота з тенісним м’ячем для розминки.
Читайте также: Користь броколі: популярні міфи та реальні факти



«Я не забуваю про базові й рутинні речі. Вони були в моєму житті раніше й залишаються зараз. Більше уваги приділяю своєму стану та розтяжці. Великі навантаження поки не для мене, але база завжди присутня», — прокоментувала Харлан.
Фанати не залишилися байдужими і одразу засипали вагітну Ольгу компліментами.
Це наймиліше, що я сьогодні бачила
Яка ти прекрасна
Ви молодець! Будьте здорові і щасливі!
Джерело: tsn.ua
Читайте также: Кава може впливати на ризик деменції: скільки порцій напою на день радять вживати науковці















Залишити відповідь