Чоловік у леопардовому комбінезоні вкрав хом’яків і заснув на лавці

В американському штаті Огайо поліцейські заарештували чоловіка, який спить на лавці з хом’яками в кишенях. Його підозрюють у зламі кількох магазинів у торговому центрі, повідомляє WSYX.

Читайте также: Нова «теорія поколінь»: короткі шкарпетки більше не в моді

За версією поліції, близько другої години ночі 31-річний Меттью Панкейк вибив скло вхідних дверей взуттєвого магазину, увірвався до ресторану, а потім до зоомагазину. Передбачається, що в зоомагазині Панкейк каменем розбив вольєри, через що багато тварин втекли. Поліцейським, які приїхали на виклик, вдалося впіймати кілька кроликів, цуценят і птахів. На вулиці вони також знайшли розкидані товари з магазинів, до яких проникнув Панкейк.

Читайте также: Дядя Жора замилував рідкісними фото з дружиною-красунею та публічно звернувся до неї

Поліцейські виявили підозрюваного біля паркування приблизно за два кілометри від торгового центру. Він заснув на лавці у леопардовому комбінезоні. Один із співробітників поліції помітив рух у кишенях Панкейка. Як пише Daily Mail, виявилося, що чоловік украв у зоомагазині двох хом’яків. Їх вилучили, а Панкейка заарештували. Він звинувачується у вандалізмі та зломі з проникненням.

Читайте также: Водійка знепритомніла під час руху: учні зупинили автобус і уникли аварії (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *