Відомий український танцівник балету Олександр Стоянов приголомшив, який вигляд мав у 18 років.
Читайте также: Наталія Могилевська здивувала зізнанням про її арешт у 90-х: «Всіх загребли, і мене з ними»
Знаменитість поділився в Instagram своєю архівною світлиною. Кадр був зроблений 20 років у рідному Криму Олександра Стоянова. На знімку 18-річний танцівник позує топлес на тлі Чорного моря та гір. Волосся у знаменитості ще не було короткостриженим.
Олександр Стоянов пригадав, що тоді був період його експериментів. Танцівник змінював різні зачіски, аби підібрати, яка саме йому пасує. А, за словами знаменитості, це було нелегко, адже у нього доволі складний тип волосся, що не кожен майстер може з ним працювати.
Читайте также: Вчені з’ясували, що дієта здатна продовжити життя людини на 10 років

“Що відкопав в архівах! Мені тут 18, рідний Крим. Минуло 20 років, а я досі не можу визначитися, яка зачіска мені пасує, і все ще в пошуку свого майстра. Волосся в мене складне: жорстке й кучеряве, його важко вкладати. Вважаю, що зачіска – важлива частина зовнішності: коли вона вдало підібрана, вигляд маєш бездоганний”, – поділився танцівник.
Врешті, минуло 20 років. Зовні Олександр Стоянов неабияк змінився. Проте танцівник зазначив, що все ж таки дещо в його житті лишається стабільним. Знаменитість й надалі, як і 20 років тому, в пошуках свого ідеального майстра з волосся.
Читайте также: Діалог двох папуг порадував Мережі (ВІДЕО)
Джерело: tsn.ua















Залишити відповідь